Široké kozačky

široké

Široké kozačky jsou oblíbeny především proto, že se do nich dají dát kalhoty, tak jak to vyžaduje poslední móda. Případně je vyhledávají dámy, které mají široká lýtka. V posledních letech byla velmi moderní široká kozačka v kovbojském stylu.

Tyto kozačky byly vyzdobeny mnoha ozdobami, nápadným prošíváním druky, apod. Přední část byla do špičky a podpatek byl široký nebo tzv. jehla. Dodnes takovéto kozačky můžete vidět na některých jejich obdivovatelkách nebo i v obchodech. Nejnovější móda ale preferuje spíše velmi obtažené kozačky nejlépe nad kolena anebo těsně pod.

Široké kozačky online

Kozačky pro dámy se širokými lýtky jsou pak řešeny převážně tak, že je do boty všitý pružný klín, který se přizpůsobí šířce nohy. Široké kozačky se stále prodávají v mnoha obchodech s obuví.

Široké kozačky zdarma

Najdete je například v prodejně Deichmann, Baťa, CCC, apod.

Hodnocení článku Široké kozačky: Top Články

Tagy: Damske Kozacky 2009 Zimni Kolena Nad Zimu Mustang Bata Vysoke Oliver Lytko Siroke

Překlepy: airoké wiroké eiroké diroké xiroké yiroké ssiroké iroké ziroké šuroké šjroké škroké šoroké šiiroké šroké šyroké šeroké šieoké šidoké šifoké šitoké širroké šioké širiké širkké širlké širpké širooké širké širojé široié širooé širolé širomé širokké široé širocé širokw široks širokd širokr širokee širok široki


Vyhledávání:


Nejzajímavější: